بهترین راه تمیز کردن کفپوش سرامیک در خانه

بهترین راه تمیز کردن کفپوش سرامیک در خانه

بهترین راه برای جلوگیری از به وجود آمدن لکه های سخت و پاک نشدنی روی کفپوش سرامیک در خانه ها شستوی آن ها به طور مداوم است و نباید برای تمیزکردن سرامیک با یک اسفنج خیس آن را از بین ببرید.

 

کاشی های سرامیکی محبوب ترین گزینه کف پوش در این روزها هستند که مزایای زیادی شامل این واقعیت است که تمیز کردن آنها بسیار آسان است. آنها برای هر محیطی مناسب هستند و برای آشپزخانه و حمام بهترین گزینه اند. کاشی ها نیز در بسیاری از اشکال، رنگ و بافت موجود هستند و اگر از ترفندی که ما ذکر میکنیم استفاده کنید، قادر خواهید بود تا کف پوش سرامیک خود را به راحتی و با صرفه جویی در بودجه خود به زیبایی نگه دارید. از دو عنصر که احتمالا از فبل در خانه داشته اید، استفاده می کنیم و حتی اگر این موارد را در خانه ندارید، به راحتی میتوانید آنها را تهیه کنید. اولیین ماده سرکه سیب است که به طور طبیعی معطر است و ضد عفونی کردن کفپوش را به عهده می گیرد.

بکینگ پودر، دومی است که یک سفید کننده طبیعی شگفت انگیز است و به شما کمک می کند که کفپوش سرامیک خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنید.

 

مواد لازم و طرز تمیز کردن کفپوش سرامیک

کفپوش سرامیک خانه خود را به راحتی تمیز کنید | مجله تخصصی املاک کیان

  1. جارو
  2. 1 پارچه
  3. سطل
  4. کهنه
  5. آب تمیز (3 لیتر)
  6. سرکه سیب سرکه (3 میلی لیتر)
  7. بکینگ پودر (1 گرم)

 

اول کل کف را از هر گونه گرد و غبار پاک کنید و سپس 3 لیتر آب را در سطل بریزید و بکینگ پودر را اضافه کنید و مخلوط کنید تا حل شود. سپس، سرکه را به مخلوط اضافه کنید تا پارچه را در مخلوط فرو ببرید و کفپوش سرامیک را تمیز کنید. دوباره، پارچه را در مخلوط بشویید و مطمئن شوید که آب اضافی را با فشار خارج میکنید. به همین ترتیب کل کفپوش سرامیک را بشویید و در نهایت اجازه دهید تا کاشی ها خشک شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط

Compare

Enter your keyword