News Detail

خرید و فروش آپارتمان در اندیشه بهترین راه رشد سرمایه در زمینه املاک

خرید و فروش آپارتمان در اندیشه بهترین راه رشد سرمایه در زمینه املاک

خرید آپارتمان در اندیشه یکی از اصلی ترین گزینه های سرمایه گذاری و خرید املاک در حومه تهران میباشد که سود بسیار زیادی برای خریداران به دنبال خواهد داشت.

طی سال های گذشته با ساخت و ساز های فراوان در شهر اندیشه تهران این منطقه به عنوان یکی از محبوب ترین و پر رونق ترین مناطق برای خرید و فروش املاک و آپارتمان در حومه تهران شناخته شده است. بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران املاک در این منطقه توانسته اند با اندکی فکر و سرمایه بسیار پایین نسبت به سایر مناطق تهران و حومه آن یک معامله سودمند را تجربه کنند و یک سود درست و حسابی را در این زمینه و بازار مسکن به جیب بزنند. آپارتمان های شهر اندیشه طبق آخرین اصول شهرسازی و ساخت و ساز طراحی و ساخته شده اند که در ادامه این مطلب نیز به برخی مزایای خرید آپارتمان در اندیشه خواهیم پرداخت.

قیمت آپارتمان های اندیشه تهران

خرید آپارتمان در اندیشه بهترین راه برای رشد سرمایه | مجله تخصصی املاک کیان

شما میتوانید بسته به سرمایه و بودجه ای که در دست دارید در این شهر جدید و دارای امکانات فراوان اقدام به خرید آپارتمان کنید که از متری شش میلیون تومان تا متری دوازده میلیون تومان  موجود میباشند. اما این قیمت ها وابسته به امکانات آپارتمان مورد نظر و مجل ساخت آن متغیر است که در تمامی محله های این شهر قیمت هایی که گفته شد موجود میباشند. از آن جایی که اندیشه یک محله و شهر با سابقه نزدیک به چهل سال در غرب استان تهران میباشد در تمامی فاز ها و شهرک های آن میتوانید آپارتمان و ملک مورد نظر خود را پیدا کنید و بدون نگرانی با صرف کمترین زمان ممکن به آپارتمان ایده آل خود در شهر اندیشه برسید.

در حال حاضر آپارتمان هایی که قیمت آن ها حدود 6 میلیون و نیم میباشد و عنوان ارزان ترین آپارتمان های حال حاضر اندیشه را به خود نسبت داده اند بین 15 تا 20 سال عمر دارند و طبیعتا از امکانات کمتری نیز برخوردار هستند ولی آپارتمان های نوساز در این منطقه بین 9 الی 12 میلیون تومان برای هر متر ارزش گذاری شده اند که باز هم این قیمت بسیار پایین تر از دیگر آپارتمان های مناطق حومه تهران میباشد. دلیل این قیمت پایین فقط فاصله بین این شهر و تهران و کرج است ولی از نظر امکانات با ساختمان های شهر کرج و تهران رقابت نیز دارند.

مزایای سرمایه گذاری املاک در اندیشه

اگر سرمایه ای دارید که نمیدانید با آن چکار کنید ما به شما خرید آپارتمان و املاک در اندیشه را به شما پیشنهاد میکنیم. دلیل این پیشنهاد ویژه نیز امکانات خوب این منطقه و آپارتمان های آن است که در مطالب دیگر مجله تخصصی املاک کیان به طول مفصل به این موضوع پرداخته ایم و با توجه خاص به جزئیات تمامی امکانات و مزایای این ساختمان ها را برای شما عزیزان توضیح داده ایم ولی مطلبی که میخواهیم در اینجا به آن اشاره کنیم بحث سود در سرمایه گذاری برای آپارتمان های شهر اندیشه میباشد. با توجه به رونق روز افزون خرید و فروش آپارتمان در اندیشه شما نیز میتوانید با خرید آپارتمان ارزان در اندیشه یک سرمایه گذاری سودمند را در این منطقه تجربه کنید.

شاید شما نیز اخباری را در خصوص رکود بازار مسکن شنیده باشید ولی میخواهیم به شما بگوییم که این اخبار فقط در راستای کنترل بازار مسکن منتشر میشوند و شما میتوانید با تحقیقی جزئی به این حرف ما برسید که با توجه به خرید و فروش های زیاد و رونق زیاد آن در این شهر قیمت ملک در اندیشه مدام در حال افزایش است و حتی با یک سرمایه گذاری یک ساله نیز میتوان سود نسبتا خوبی را در این شهر به جیب زد. شما اگر در اندیشه واحدی را خریداری کنید به هیچ عنوان ضرر نخواهید کرد چون قیمت ها روز به روز در حال افزایش است و در بدترین حالت واحدی را که خریده اید به همان قیمت خواهید فروخت که با توجه به تجربه ما در این مورد هیچ وقت همچین اتفاقی هم نخواهد افتاد و سود شما در خرید آپارتمان نوساز در اندیشه تضمین شده است.

اگر نگاهی به تورم موجود در بازار های مسکن و مشابه بیندازید خواهید دید که در سالهای گذشته هیچ وقت شاهد ضرر و افت قیمت چندانی نبوده ایم ولی در عوض مدام شاهد افزایش قیمت های جدید بوده ایم که بسیاری از مردم با همین افزایش قیمت ها سود زیادی را به دست آورده اند و ما هم به شما توصیه میکنیم زودتر دست به کار شوید چون هم اکنون بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری در منطقه اندیشه است که در صورت نیاز با تماس و ارتباط میتوانیم اطلاعت بیشتری را به شما منتقل کنیم تا سرمایه خود را از دست نداده و یک معامله قوی را انجام بدهید.

خرید آپارتمان در اندیشه و سرمایه گذاری به کمک املاک کیان

املاک کیان جزو قدیمی ترین دفاتر املاک در منطقه اندیشه تهران میباشد که با توجه به سابقه این دفتر املاک که نزدیک به دو دهه بوده و اینکه املاک کیان بزرگترین دفتر املاک در کل منطقه اندیشه محسوب میشود مشاوران با تجربه و خبره ای در این دفتر فعالیت دارند که هم ساکن خود منطقه اندیشه میباشند که باعث میشود احاطه کامل به منطقه اندیشه داشته باشند و هم این که گلچینی از بهترین مشاوران املاک و نمایندگان فروش در اندیشه هستند. همچنین دفتر املاک بزرگ کیان نماینده انحصاری برترین سازندگان املاک و آپارتمان در شهر اندیشه میباشد که میتواند شما را به راحتی راهنمایی کند.

اگر قصد خرید آپارتمان ارزان در اندیشه و همچینین خرید و فروش املاک در اندیشه واقع در غرب استان تهران را دارید حتما به املاک کیان مراجعه کنید تا با کمک مشاورین با تجربه و نمایندگان فروش حرفه ای املاک کیان یک تجربه خوب در زمینه املاک را تجربه کنید. سابقه بالای املاک کیان در فروش آپارتمان های نوساز در اندیشه باعث ایجاد رابطه خوب بین دفتر املاک کیان و سازندگان برتر و به نام اندیشه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط

Compare

Enter your keyword