خرید آپارتمان در محله های مختلف فاز یک اندیشه

خرید آپارتمان در محله های مختلف فاز یک اندیشه

خرید آپارتمان در اندیشه یکی از مهم ترین گزینه های هر خریدار و سرمایه گذاری است که میخواهد در حومه شهر تهران اقدام به خرید و یا سرمایه گذاری در بخش املاک کند و ما در مطالب مختلفی که برای شما کاربران گرامی در مجله تخصصی املاک کیان منتشر کرده ایم، به معرفی کامل شهر اندیشه با جزئیات و ذکر امکانات این منطقه پرداخته ایم. در این مطلب نیز قصد داریم به کمک املاک کیان شما را با محله های مختلف فاز یک اندیشه که قدیمی ترین فاز این شهر میباشد آشنا کنیم تا بتوانید با دید بهتر و دانش بیشتری در این منطقه اقدام به خرید و فروش املاک و آپارتمان در شهرک های فاز یک اندیشه کنید. پس با ما همراه باشید…

خرید آپارتمان در شهرک های فاز یک اندیشه

فاز یک اندیشه چند محله و تعداد 6 شهرک دارد که در نقاط مختلف این منطقه واقع شده اند و هر کدام ویژگی ها و مزایای خود را نسبت به دیگری دارد. از شهرک هایی که سن آن ها به بیست سال میرسد تا شهرک های تازه ساختی که تعداد زیادی آپارتمان و املاک نوساز را در خود جای داده اند و امکانات تکمیلی که در این شهرک ها وجود دارد. این شهرک ها عبارتند از شهرک مریم، شهرک امید، شهرک کوثر، شهرک المهدی، شهرک رفاه و شهرک شاهد که در ادامه مطلب به معرفی هر یک از این شهرک ها به صورت کامل خواهیم پرداخت تا در انتهای مطلب نتیجه بگیریم خرید آپارتمان در کدام محله از فاز یک اندیشه به صرفه تر میباشد.

شهرک مریم اندیشه در فاز یک

شهرک مریم جزو یکی از شهرک هایی است که سن متوسط منطقه را دارد و در حال حاضر شاهد ساخته شدن آپارتمان ها و املاک نوساز خوبی در این منطقه هستیم. این شهرک جزو شهرک های نوساز منطقه نیز محسوب میشود و از نظر کارشناسان املاک و فعالان در زمینه ملک اندیشه پیشرفت خوبی را خواهد داشت و با داشتن یک پارک بزرگ در حال ساخت میتوانیم به این نکته نیز اشاره کنیم که فضای سبز مناسبی برای ساکنین آینده در این منطقه آماده خواهد شد که از امکانات این منطقه به حساب می آید.

خرید آپارتمان در شهرک امید اندیشه با آپارتمان های نوساز

این شهرک نیز از مثل شهرک مریم یک شهرک نوساز میباشد که بیشتر املاک واقع در این محله را آپارتمان های نوساز و دیگر خانه های کم سن و سال تشکیل میدهند. این منطقه از مناطق دارای آینده مناسب در اندیشه میباشد و هنوز هم شاهد ساخت و ساز های خوبی در این شهرک هستیم. به این نکته نیز باید اشاره کنیم که جمعیت این شهرک نسبت به شهرک مریم بیشتر است و مردم بیشتری در این شهرک سکونت دارند.

شهرک کوثر اندیشه را میشناسید؟

شهرک کوثر یک شهرک بسیار شکیل و نوساز است که در فاز یک اندیشه واقع شده و بیشتر املاک آن را مانند دو شهرک قبلی که معرفی کردیم آپارتمان ها و املاک نوساز تشکیل میدهد. باید به اطلاع شما برسانیم املاک و آپارتمان های موجود در این شهرک قیمت بالاتری نسبت به دیگر شهرک های فاز یک اندیشه دارند و دلیل آن هم امکانات و آپارتمان های لوکسی است که در این شهرک واقع شده است.

خرید آپارتمان در اندیشه با شهرک های مختلف در فاز یک اندیشه | مجله تخصصی املاک کیان

مزایای معامله ملکی در شهرک المهدی اندیشه

شهرک المهدی اندیشه از زیباترین شهرک های فاز یک اندیشه میباشد که مانند شهرک کوثر از قیمت بالاتری در آپارتمان و املاک برخوردار است و مثل شهرک امید جمعیت بیشتری را نسبت به سایر مناطق و شهرک های دیگر در اندیشه، در خود جای داده است. این شهرک نیز متشکل از آپارتمان ها و املاک نوسازی است که از امکانات یک شهرک کاملا لوکس برخوردار بوده و تمام امکانات زندگی را در خود جای داده است. به طور قطع شما اگر ساکن شهرک المهدی اندیشه باشید میتوانید به راحتی تمام نیاز های خود را در این شهرک رفع کنید و نیازی به مراجعه به شهرک ها و مناطق دیگر فاز یک و کل شهر اندیشه ندارید، پس خرید آپارتمان در  اندیشه با این شهرک آسان تر میشود.

خرید و فروش آپارتمان های قدیمی تر در شهرک رفاه اندیشه

شهرک رفاه اندیشه قدیمی ترین شهرک در فاز یک میباشد که هنوز بافت قدیمی خود را تا حدودی حفظ کرده و عنوان پیش کسوتی را در بین شهرک ها و محله های مختلف فاز یک اندیشه به دوش میکشد. این شهرک نیز از امکانات مختلفی برخوردار است که تمام نیاز ساکنین خود را به خوبی برطرف خواهد کرد ولی آپارتمان ها و املاک در این شهرک از دیگر شهرک ها قدیمی تر هستند و آپارتمان ها و املاک این شهرک از دیگر مناطق فاز یک و محله های آن قیمت های پایین تری نیز دارند.

خرید آپارتمان در شهرک شاهد اندیشه

در نهایت به شهرک شاهد اندیشه میرسیم که مانند 4 شهرک نوساز این منطقه، این شهرک هم از آپارتمان ها و املاک نوسازی تشکیل میشود و همچنان شاهد ساخت و ساز هایی در این شهرک هستیم و یا آپارتمان هایی را میبینیم که عمر بیشتری دارند ولی در حال بازسازی هستند تا ساکنین آن ها هم بتوانند از امکانات دیگر آپارتمان های لوکس و نوساز بهره مند شوند. قیمت املاک در این شهرک نیز بین شهرک های فاز یک اندیشه متوسط بوده و در این محله میتوانید خیلی راحت اقدام به خرید یک آپارتمان نوساز کنید و از امکانات آن راضی و خشنود باشید.

خرید آپارتمان در اندیشه با شهرک های مختلف در فاز یک اندیشه | مجله تخصصی املاک کیان

امکانات شهرک های فاز یک اندیشه

شهرک های فاز یک اندیشه از تمام امکاناتی که در مطالب دیگر مجله تخصصی املاک کیان، در مورد امکانات و شرایط خرید آپارتمان در اندیشه گفته شده برخوردار هستند و شما هم اگر قصد خرید آپارتمان در اندیشه را دارید باید مطمئن باشید که این شهرک ها تمام نیاز شما را به عنوان یک ساکن جدید برطرف میکنند که میتوانید این امکانات را به کمک مشاورین املاک کیان به طور کاملا رایگان از نزدیک ببینید و با صرف کمترین زمان ممکن خریدی مطمئن در زمینه املاک انجام دهید.

خرید و فروش آپارتمان در اندیشه و سرمایه گذاری به کمک املاک کیان

املاک کیان جزو قدیمی ترین دفاتر املاک در منطقه اندیشه تهران میباشد که با توجه به سابقه این دفتر املاک که نزدیک به دو دهه بوده و اینکه املاک کیان بزرگترین دفتر املاک در کل منطقه اندیشه محسوب میشود مشاوران با تجربه و خبره ای در این دفتر فعالیت دارند که هم ساکن خود منطقه اندیشه میباشند که باعث میشود احاطه کامل به منطقه اندیشه داشته باشند و هم این که گلچینی از بهترین مشاوران املاک و نمایندگان فروش در اندیشه هستند. همچنین دفتر املاک بزرگ کیان نماینده انحصاری برترین سازندگان املاک و آپارتمان ارزان در شهر اندیشه میباشد که میتواند شما را به راحتی راهنمایی کند.

اگر قصد خرید خانه در اندیشه و همچینین خرید و فروش املاک در اندیشه واقع در غرب استان تهران را دارید حتما به املاک کیان مراجعه کنید تا با کمک مشاورین با تجربه و نمایندگان فروش حرفه ای املاک کیان یک تجربه خوب در زمینه املاک را تجربه کنید. سابقه بالای املاک کیان در فروش آپارتمان های نوساز در اندیشه باعث ایجاد رابطه خوب بین دفتر املاک کیان و سازندگان برتر و به نام اندیشه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط

Compare

Enter your keyword