علی ملکی شهردار اندیشه شد

علی ملکی شهردار اندیشه شد

مهندس علی ملکی با اکثریت آراء شورای اسلامی شهر اندیشه بعنوان شهردار اندیشه معرفی شد.

شهر اندیشه با شهردار جدید آقای علی ملکی | مجله تخصصی املاک کیان

صبح روز شنبه ٩٨/١١/١٩جلسه انتخاب شهردار شهر اندیشه با حضور اعضای محترم شورای اسلامی برگزار گردید در این جلسه علی ملکی با ٧ رای موافق شورای اسلامی به‌ عنوان شهردار منتخب اندیشه انتخاب شد و شایان ذکر است شورای اسلامی شهر اندیشه طی برگزاری چند جلسه جهت انتخاب شهردار از بین افرادی مطرح، به مهندس علی ملکی بعنوان شهردار شهر اندیشه با ٧ رای به تفاهم رسیده و ایشان را به عنوان شهردار جدید شهر اندیشه انتخاب کردند. گفتنی است ایشان پس از طی نمودن روال اداری و قانونی و پس از تایید استانداری محترم تهران سکان مدیریت شهرداری اندیشه را برعهده خواهد گرفت و از رزومه شهردار جدید میتوان به این موارد اشاره کرد که نامبرده مهندس عمران با سیزده سال سابقه مدیریت شهری در حوزه شهرداری را در رزومه خود دارند.

شهرداری اندیشه با سال ها تلاش و زحمت فراوان در راستای خدمت گذاری به مردم و ساکنین این منطقه توانسته است این شهر را به عنوان یکی از برترین شهر های ایران از نظر امکانات و خدمات رفاهی و اجتماعی تبدیل کند و با برنامه ریزی های فراوان این عنوان به دست آمده است. با انتخاب شهردار جدید نیز هم برنامه های در دست اجرا با سرعت، قدرت و پیگیری بالا ادامه خواهند داشت.

همچنین شاهد برنامه های جدید و خدمات بهتر از سوی شهرداری خواهیم بود تا این منطقه همچنیان از نظر ساکنین و آمار رسمی مربوط به گزارش های کشوری یکی از شهرهای برتر ایران باقی بماند و روز به روز شاهد پیشرفت چشمگیر مردم و منطقه این شهر در غرب استان تهران باشیم و بتوانیم زندگی خوبی را در غرب استان تهران به دور از شلوغی و آلودگی مرکز شهر تهران تجربه کنیم و بار اضافی جمعیت تهران را به شکلی مناسب در این منطقه کنترل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط

Compare

Enter your keyword