News Detail

اولین کمپین پنج شنبه های با دوچرخه به میزبانی  شهر اندیشه

اولین کمپین پنج شنبه های با دوچرخه به میزبانی  شهر اندیشه

کمپین پنج شنبه های با دوچرخه به میزبانی شهر اندیشه برگزار گردید که در ادامه مطلب به جزئیات این برنامه خواهیم پرداخت.

اولین کمپین پنج شنبه های با دوچرخه به همت هیئت دوچرخه سواری شهرستان شهریار و میزبانی شهرداری اندیشه و پیوستن حسین محمدی ها قهرمان دوچرخه سواری جهان به کمپین پنج شنبه های با دوچرخه و  با حضور  جمعی از شهروندان و دوچرخه سواران شهرستان شهریار، مدیران شهری (شهردار و اعضای شورای شهر) و همچنین متولیان اداره ورزش و جوانان شهرستان برای اولین بار در شهر اندیشه برگزار شد و بهزاد کاویانی عضو شورای شهر اندیشه که ریاست هیئت دوچرخه سواری شهرستان شهریار را نیز عهده دار است، ضمن دعوت شهروندان به محکومیت جنایت های رژیم صهیونیستی که در روز قدس امسال در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بصورت مجازی صورت خواهد گرفت، راه اندازی این کمپین را بسیار مفید دانست و آنرا نقطه عطفی برای تشویق شهروندان و بویژه جوانان به بهره مندی از دوجرخه در ترددهای شهری برشمرد.

قابل ذکر است که در این برنامه مرتضی بهرامی دیگر عضو شورای شهر که ریاست کمیته هیئت دوچرخه سواری در شهر اندیشه را بر عهده دارد نیز حضور داشت و وی نیز خاطرنشان کرد: دوچرخه سواری یکی از ورزش های مهم است که اگر بستر مناسبی در مبلمان شهری برای آن تعریف گردد، قطعا با استقبال عمومی خوبی روبرو خواهد بود. لذا بنده و همکارانم در شورای شهر و همچنین شهردار محترم اهتمام ویژه ای در این خصوص خواهیم داشت.

شهر اندیشه میزبان اولین کمپین پنجشنبه های با دوچرخه | مجله تخصصی املاک کیان

مهندس ملکی شهردار اندیشه نیز در خصوص ورزش دوچرخه سواری و تاثیر بسزای آن در تلطیف هوای پاک گفت: استفاده از دوجرخه در ترددهای شهری علاوه بر ترویج این رشته ورزشی، می تواند تا حد زیادی در کاهش آلودکی های زیست محیطی نقشی بسزا و مستقیم داشته باشد. از اینرو درصدد هستیم بستر این امر مهم را متعاقبا در دیگر فازهای اندیشه مهیا نموده و فرهنگ استفاده از دوچرخه را در سطح شهر ارتقا بخشیم.

در  طی این برنامه دوچرخه سواران حاضر در این کمپین، مسیر میدان آزادی تا فاز 5 شهر اندیشه را رکاب زدند و در پایان نیز هدایایی از طرف شهرداری اندیشه به رسم یادبود به رکاب زنان اعطا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط

Compare

Enter your keyword